Aktualności internatu

Powrót do szkoły

Szanowni Rodzice, Drodzy Wychowankowie!

Uprzejmie informujemy, że zakwaterowanie w Internacie ZSPS i VIII LO w Toruniu odbędzie się w niedzielę 03.09.2023 r. według harmonogramu, który został Państwu przekazany drogą elektroniczną. Jednocześnie przypominamy, że w dniu zakwaterowania nie pracuje stołówka szkolna.

Serdecznie zapraszamy!

Kierownik Internatu ZSPS i VIII LO w Toruniu
Anna Bylicka


Szanowni Rodzice, Drodzy Wychowankowie!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na wolne miejsca w Internacie ZSPS i VIII LO w Toruniu w roku szkolnym 2023/2024 rozpocznie się w połowie czerwca br. Wnioski z prośbą przyjęcie do Internatu oraz pozostałe dokumenty rekrutacyjne będę wkrótce dostępne na stronie internatowej ZSPS i VIII LO w Toruniu. Serdecznie zapraszamy do zamieszkania w naszym Internacie.


Anna Bylicka
Kierownik Internatu ZSPS i VIII LO w Toruniu

Opis Internatu: kliknij tutaj

 

Opłata za Internat w roku szkolnum 2022/2023

  • miesięczna opłata za zakwaterowanie w internacie – 150,00 zł
  • dzienna stawka żywieniowa – 25,00 zł (5,00 zł – śniadanie, 15,00 zł – obiad, 5,00 zł – kolacja)

Wpłaty za internat należy wpłacać wyłącznie na konto:
Bank Millennium 22 1160 2202 0000 0000 6172 0344

Wysokość opłat może ulec zmianie.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ BAJKI…

Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami wybór szkoły, profilu klasy, a dla pewnej grupy również wybór miasta, w którym będziecie kontynuować naukę. Niektórzy z Was na pewno będą chcieli zamieszkać w internacie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i śledzenia informacji w zakładce REKRUTACJA.

W sobotę 1 czerwca w czasie Drzwi Otwartych Internat ZSPS i VIII LO zamienił się w bajkową krainę. Wejść do budynku można było przez dziurkę od klucza. Za ścianą kwiatów witały nas postacie rodem z “Alicji w Krainie Czarów”. Nasza stołówka, świetlica, hol, korytarze przybrały niecodzienny wystrój. Po tych fantastycznych miejscach oprowadzała gości młodzież.

Być może wkrótce będzie to też Wasza bajka…

  • 1
  • 2
  • 3